O nás

Klenotníctvo Alegra pôsobí na našom trhu už od roku 2006. Za ten čas sme si našli množstvo stabilných zákazníkov, milovníkov šperkov a obdivovateľov hodiniek s podpisom „swiss made“. V príjemnej atmosfére plníme aj tie najnáročnejšie priania zákazníkov. Výraz „alegra“ má svoj pôvod v taliančine a znamená radosť, veselosť. V Portugalsku je to bežný pozdrav a prianie krásneho dňa. A práve tento pocit sa snažíme našim zákazníkom sprostredkovať pri výbere šperkov alebo hodiniek.

Alegra je dnes zabehnutou značkou a prestížnym obchodom. Za viac ako 15 rokov našej existencie reprezentujeme na trhu 15 globálnych značiek, 3 značky s celoeurópskou pôsobnosťou. Vo svojom portfóliu zastrešujeme hodinky, šperky, svadobné obrúčky, snubné prstene, stolové a nástenné hodiny, naťahovacie mechanizmy, šperkovnice a najrôznejšie doplnky ako manžetové gombíky, spony, prívesky, kľúčenky atď.

Alegra si udržiava prestíž ponukou nadštandardných služieb, profesionalizmom, odborným poradenstvom, individuálnym prístupom ku zákazníkom a predovšetkým ponukou značiek, ktoré majú na Slovensku autorizované zastúpenie. Našu ponuku opierame o dve základné značky BVLGARI pre zlato a MIKIMOTO pre perly. Tieto potom dopĺňa starostlivým výberom s dôrazom na kvalitu, tradíciu a históriu o ďalšie značky, akými sú FOPE, CHIMENTO, BARAKA pre sortiment šperkov a doplnkov a GLASHUTTE ORIGINAL, CHRONOSWISS, ETERNA a PORSCHE DESIGN pre oblasť náramkových hodiniek. V sortimente hodiniek nájdeme aj značky ako OMEGA, TAG HEUER a RADO. Z pohľadu stolových, priestorových a nástenných hodín od svojho otvorenia Alegra spolupracuje s tradičným mníchovským výrobcom ERWIN SATTLER. Širokú ponuku snubných a svadobných prsteňov zastupujú spoločnosť GERSTNER.

Líderskú pozíciu v segmente hodiniek Alegra už niekoľko rokov stavia na mechanických hodinkách BVLGARI, ktoré kúpou tradičných švajčiarskych manufaktúr Gerald Genta a Daniel Roth v minulosti vstúpili do segmentu výroby komplikovaných hodiniek a zaradili sa k švajčiarskej hodinkárskej špičke…

Darujte darčekový poukaz

Darovať